Невистачає коштів на комунальні платежі

Не вистачає коштів.

Не вистачає коштів: українці почали все більш брати кредит на комунальні платіжки.

 Громадяни вимушені переплачувати через процентні ставки.

Щоб розрахуватись за комунальні послуги в Україні громадяни стали все частіше звертатись до фінансових установ, за короткочасними кредитами. Швидкі кредити, на невеличкі суми до 6000 гривень, врятовують людей від комунальної заборгованості. Як констатують мікрофінансові установи, займи на оплату комуналки значно збільшилися.Де взяти кошти на команалку

Читати також: Де взяти кредит онлайн за 5 хвилин на карту банка.

Ми проаналізували запити на отримання грошей, частіше всього, люди беруть онлайн кредит на життєві форс-мажори, подарунки, ремонт. Менше люди позичають на ліки та навчання. Піком кредитування сьогодення, випадає за декілько днів до заробітної плати, на перші дні місяця.

Рост попиту на швидкі кредити приводить до збільшення установ швидкого кредитування. Потреба у займі без довідки про доходи та запоруки. Водночас мінусом таких онлайн кредитів є велика переплата за відсотками. Можливість отримати займ під 0,01% до 2,1% в день, на кожну 1000 гривень може набігти 630 грн. в місяць.

Як не попасти на гачок колекторів

Ми завжди застерігаємо наших клієнтів у можливості потрапити у нескінченні борги, за відсутності стабільного заробітку, або не вірних розрахунках свого бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.